Datum a čas konání Místo konání Vstupenka
25.2.2015 15:00 Studio Ypsilon Vyprodáno

Předání cen pro vítězné školní kolektivy soutěže Srdce s láskou darované proběhne v Ypsilonce. Do soutěže bylo celkem zasláno přes 500 soutěžních příspěvků, zapojilo se přes 10 000 dětí a pro jejich práce bylo zasláno přes 100 000 hlasů ve veřejné hlasovací soutěži na webu časopisu AGE. Porota hodnotila soutěžní fotografii výrobku a literární text jako celek. Soutěžním příspěvkem se mohla stát fotografie vyrobeného srdce (nebo srdcí) a literárně zpracovaný text libovolného žánru, z něhož bylo zřejmé, komu bylo srdce určeno a proč. Soutěž mediálně zaznamenala například Česká televize (Zprávičky ČT :D).


Výtvarné a literární soutěže Srdce s láskou darované se mohou zúčastnit dětské kolektivy z mateřských a základních škol, družin, z dětských domovů, ZUŠ, mateřských center a ostatní dětské kolektivy v maximálním počtu 30 dětí/kolektiv, které splní stanovená pravidla. Do soutěže se nemohou přihlásit jednotlivci. Každý ze soutěžních kolektivů se může přihlásit pouze s jediným projektem.

Soutěžní je jedna fotografie vyrobeného srdce (nebo srdcí) a jeden literárně zpracovaný text libovolného žánru, z něhož bude zřejmé, komu je srdce určeno a proč.

Fotografii a příběh soutěžící zašlou prostřednictvím přihlášky umístěné na webových stránkách časopisu AGE www.age-management.cz. Podáním přihlášky dávají soutěžící organizátorům soutěže automaticky souhlas s publikováním svých příspěvků a fotografií.

Předepsaný formát fotografie srdce je jpg, velikost A4, rozlišení 300 dpi (maximální možné rozlišení/kvalita fotografie; vítězné fotografie se budou zveřejňovat v časopise, proto musejí mít tiskovou kvalitu). Předepsaný formát textu/příběhu je word, rozsah od 1000 do 3000 znaků.

Vítězné týmy budou informovány e-mailem do 20. ledna 2015. Slavnostní předání cen se uskuteční v únoru 2015 v pražském Studiu Ypsilon na mimořádném odpoledním představení tohoto divadla určeném pro vybrané soutěžící.

Podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina, vzájemná úcta.

Podpora týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí.

Radost z vlastnoručně vytvořených výrobků i z darování, sdílení radosti v kolektivu.

Soutěž probíhala v období od 1. 9. do 15. 11. 2014.

Uzávěrka přihlášek byla 15. 11. 2014, rozhoduje datum odeslání elektronické přihlášky.

Soutěž byla vyhodnocena do 31. 12. 2014.

Výsledky zveřejní časopis AGE v prvním vydání 2015; v průběhu roku 2015 budou v AGE postupně uveřejňovány jednotlivé příběhy, fotografie, rozhovory s vítěznými týmy, reportáže atd.

Všechny soutěžní práce jsou uveřejněny na webu www.age-management.cz v sekci Soutěžní práce.

Pořadatelé a organizátoři:

ANTECOM s. r. o.

vydavatel časopisu AGE (pouze organizátor)

společnost OPTYS, spol. s. r. o.

Studio Ypsilon

 

Partneři soutěže:

Filák, s. r. o

Merkur

Kamila chocolates

Hotel Radun

 

Porota:

Předseda: Jan schmid

Za studio Ypsilon: Jiří Lábus, Marek Eben, Jan Jiráň

Za společnost ANTECOM, vydavatele časopisu AGE: Jana Jenšíková

Za společnost OPTYS, partnera časopisu AGE: Jan Vicha, Ivana Uvírová

Autorka námětu soutěže: Monika Krajčovičová

 



Studio Ypsilon

divadlo-ypsilon-1.jpg
Studio Ypsilon je jedno z předních českých divadel. Má své nezastupitelné místo ve vývoji současného českého divadla. Studio Ypsilon (familiérně Ypsilonka) sídlí v Praze v prvním pražském konstruktivistickém domě z roku 1927 architekta Jaromíra Krejcara, ale vzniklo už roku 1963 v Liberci. Tvůrcem a zakladatelem je Jan Schmid. Divadlo Ypsilonka si vydobylo cestu na vrchol díky píli a odvaze svých zakladatelů. V jeho repertoáru převažují komediální díla, ale i hry vážnější. Dnes vzpomínají na Ypsilonku ti, kteří zažili její pražské a liberecké začátky. V 80. letech nabízelo studio moderní uměleckou alternativu jako jediné.
Mapa - Studio Ypsilon

Spálená, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 224 948 124
E-mail: ypsilonka@ypsilonka.cz
Web: http://www.ypsilonka.cz/

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz